ПРОИЗВОДИ
Ние сме специјализирани за производство и извоз на различни видови шишиња ПЕТ и HDPE. кои главно се користат за фармација и прехранбена индустрија, сите материјали се од храна и имаат положено сертификати за ФДА, ЕУ 、 LFGB,
ПРОЧИТАЈ ПОВЕЌЕ
Фуканг пластична храна тегла орев чоколадо сад

Фуканг пластична храна тегла орев чоколадо сад

Орев шишињаПластичен сад за зачинПластични слатки шишињаПроизводството на шишиња и капи се различни, ПЕТ шишето треба прво да произведе ембрион, а потоа користете технологија за дување за производство на шишиња, капачето е само еден чекор само.
Fukang додаток шише зачини сад сол бибер мелница

Fukang додаток шише зачини сад сол бибер мелница

Овие празни шишиња за зачини се идеално решение за складирање и употреба на најголемиот дел зачини, билки и триење на скара од Myspicer. Направени од про clearирен полипропилен (ПЕТ) што одговара на ФДА, имаме шишиња за зачини во различен дизајн и големина, како 2oz, 3oz, 4oz, 5oz, 6oz, 8oz, 10oz, 16oz, 32oz и t тој пластични капачиња доаѓа со запечатени за заптивка за свежина и чувајте ги вашите зачини херметички за подолг рок на траење. Вашето сопствено лого може да се стави на шишето или капачето со печатење, етикетирање или втиснување
Fukang миленичиња здравствена заштита шише медицина шише фармацевтска употреба контејнер

Fukang миленичиња здравствена заштита шише медицина шише фармацевтска употреба контејнер

Пет здравство шишеФармацевтски шишиња производителиПластичен приклучокСлободно контактирајте со нас!Ние сме Fukang пластични производи CO., LTD, ние основана во 2006 година и имаме многу извоз искуство, можеме да ви помогнеме сè за увоз од Кина, имаме сопствена фабрика, и ние може да произведе 1500000 парчиња секојдневно.
Шише со лекови за HDPE

Шише со лекови за HDPE

Производството на шишиња и капи се различни, ПЕТ шишето треба прво да произведе ембрион, а потоа користете технологија за дување за производство на шишиња, капачето е само еден чекор само.Слободно контактирајте со нас!
Прилагодено за вас
ЗОШТО НАС
(1) Прилагодена боја: Можеме да направиме која било боја за пластични шишиња според бројот на бојата на пантонот.
(2) Прилагоден дизајн: Ако имате сопствен дизајн, добредојде да ни го испратите вашиот дизајн или примерок, можеме да сториме според вашите специфични барања.
(3) Прилагодено лого / етикета: Вашето сопствено лого може да се стави на вашите производи со врело печат, печатење на свилен екран, втиснување, УВ премаз, налепница или филм за смалување.
(4) Бесплатен примерок: Можеме да доставиме бесплатни шишиња за да го тестирате квалитетот.
СЛУЧАЈ
Fukang товар пред пратката голем товар товар

Fukang товар пред пратката голем товар товар

Пратка. Одличните перформанси го прават овој производ идеален за употреба кај сите видови проектори, особено со зголемените побарувања за материјал со висока резолуција.
Fukang ние и нашите клиенти состанок во реалниот живот

Fukang ние и нашите клиенти состанок во реалниот живот

Кои главно се користат за фармација и храна индустриски, сите материјали се одделение за храна и имаат положено FDA, ЕУ, LFGB сертификати, а нашите производи се многу популарни во Австралија, Бразил, Канада, САД, Индија, Њуланд, Мексико, Филипин итн .
Селска храна АД бара тегла ПЕТ

Селска храна АД бара тегла ПЕТ

Dongguan Fukang Пластични производи копродукции, ООД. Основана во 2009 година, кој се наоѓа во градот Dongguan, Гуангдонг, Кина и опфатени 9000 квадратни метри.Со 80 квалификувани работници, машини за инјектирање од 20 парчиња и машини за дување. Ние сме специјализирани за производство и извоз на различни видови на домашни миленичиња и HDPE шишиња. Кои главно се користат за Pharmasave и храна индустриски, нашата компанија има PB / T19001-2016 / ISO9001: 2015 сертификација за управување со квалитет, нашите производи се храна одделение и помина FDA, ЕУ, LFGB, SGS сертификати и нашите производи се многу популарни во Австралија, Бразил, Канада, САД, Индија, Нов Зеланд, Мексико, Филипин итн. HDPE и ПЕТ Фармацевтски шишиња се користат за пакување на производи за здравствена заштита, исхрана, спортски додатоци, капсули, таблети и таблети итн. За да содржи различни видови на храна, како што се бонбони, колачиња, чоколади, ореви, путер од кикирики и зачини храна, итн. Наур пластични шишиња, исто така, може да се користи за посебна намена, како што се пакување часовник, маица, играчки, подароци, маица, играчки, подароци, Накит, канцелариски и електронски производи, исто така, обезбеди OEM услуга, како што се правење нови калапи и печатење логото како клиент дизајн искрено ви посакувам да соработувате со нас.
Нашиот клиент од САД ја нарача оваа тегла за пакување 5LB морска сол од 2004 година

Нашиот клиент од САД ја нарача оваа тегла за пакување 5LB морска сол од 2004 година

Dongguan Fukang Пластични производи копродукции, ООД. Основана во 2009 година, кој се наоѓа во градот Dongguan, Гуангдонг, Кина и опфатени 9000 квадратни метри.Со 80 квалификувани работници, машини за инјектирање од 20 парчиња и машини за дување. Ние сме специјализирани за производство и извоз на различни видови на домашни миленичиња и HDPE шишиња. Кои главно се користат за Pharmasave и храна индустриски, нашата компанија има PB / T19001-2016 / ISO9001: 2015 сертификација за управување со квалитет, нашите производи се храна одделение и помина FDA, ЕУ, LFGB, SGS сертификати и нашите производи се многу популарни во Австралија, Бразил, Канада, САД, Индија, Нов Зеланд, Мексико, Филипин итн. HDPE и ПЕТ Фармацевтски шишиња се користат за пакување на производи за здравствена заштита, исхрана, спортски додатоци, капсули, таблети и таблети итн. За да содржи различни видови на храна, како што се бонбони, колачиња, чоколади, ореви, путер од кикирики и зачини храна, итн. Наур пластични шишиња, исто така, може да се користи за посебна намена, како што се пакување часовник, маица, играчки, подароци, маица, играчки, подароци, Накит, канцелариски и електронски производи, исто така, обезбеди OEM услуга, како што се правење нови калапи и печатење логото како клиент дизајн искрено ви посакувам да соработувате со нас.
21 година да се фокусирам на пластични шишиња
ЗА НАС
Донггуан Фуканг пластични производи копродукции, Ltd е основана во 1999 година, лоцирана во Гуангдонг, Кина и се простира на 9000 квадратни метри. Ние сме специјализирани за производство и извоз на различни видови шишиња ПЕТ и HDPE. кои главно се користат за фармација и прехранбена индустрија, сите материјали се со храна и имаат положено ФДА, ЕУ 、 LFGB сертификати, а нашите производи се многу популарни во Австралија, Бразил, Канада, САД, Индија, Newsусланд, Мексико, Филипини итн. ...
ДОБИЈТЕ ДОПУШТЕТЕ СО НАС
Само оставете ја вашата е-пошта или телефонски број во формуларот за контакт за да можеме да ви испратиме бесплатна понуда за нашиот широк спектар на дизајни!
Изберете друг јазик
Тековен јазик:Македонски