Фармацевтски шише за миленичиња

Шише за здравствена заштита ПЕТ
Шише за здравствена заштита ПЕТ
Понудените многу пластични шишиња за миленичиња и шишиња hdpe со притискање надолу & свртете го капачето отпорно на дете и пената за ладење е идеално за сателитно солење на капсули CBD, апчиња, витамини од екстракт од коноп, итн., капачето може да биде алуминиумско капаче, флип капа или традиционално капаче за завртки, големината и бојата се по избор, од 30cc, 60cc, 100cc, 120cc, 150cc, 175cc, 200cc, 225cc, 250cc, 300cc, 400cc, 500cc, 650cc, Шишето има широка уста за лесно полнење и издавање, и Вашето сопствено лого може да се стави на шишето или капачето со печатење, етикетирање или втиснување
Трговија на големо 225ml симпатична плоштад миленичиња фармацевтски пластични шише
Трговија на големо 225ml симпатична плоштад миленичиња фармацевтски пластични шише
Dongguan Fukang Пластични производи копродукции, ООД. Основана во 2009 година, кој се наоѓа во градот Dongguan, Гуангдонг, Кина и опфатени 9000 квадратни метри.Со 80 квалификувани работници, машини за инјектирање од 20 парчиња и машини за дување. Ние сме специјализирани за производство и извоз на различни видови на домашни миленичиња и HDPE шишиња. Кои главно се користат за Pharmasave и храна индустриски, нашата компанија има PB / T19001-2016 / ISO9001: 2015 сертификација за управување со квалитет, нашите производи се храна одделение и помина FDA, ЕУ, LFGB, SGS сертификати и нашите производи се многу популарни во Австралија, Бразил, Канада, САД, Индија, Нов Зеланд, Мексико, Филипин итн. HDPE и ПЕТ Фармацевтски шишиња се користат за пакување на производи за здравствена заштита, исхрана, спортски додатоци, капсули, таблети и таблети итн. За да содржи различни видови на храна, како што се бонбони, колачиња, чоколади, ореви, путер од кикирики и зачини храна, итн. Наур пластични шишиња, исто така, може да се користи за посебна намена, како што се пакување часовник, маица, играчки, подароци, маица, играчки, подароци, Накит, канцелариски и електронски производи, исто така, обезбеди OEM услуга, како што се правење нови калапи и печатење логото како клиент дизајн искрено ви посакувам да соработувате со нас.
Трговија на големо ПЕТ Фармацевтски шишиња Биоразградливо шише за медицина
Трговија на големо ПЕТ Фармацевтски шишиња Биоразградливо шише за медицина
Dongguan Fukang Пластични производи копродукции, ООД. Основана во 2009 година, кој се наоѓа во градот Dongguan, Гуангдонг, Кина и опфатени 9000 квадратни метри.Со 80 квалификувани работници, машини за инјектирање од 20 парчиња и машини за дување. Ние сме специјализирани за производство и извоз на различни видови на домашни миленичиња и HDPE шишиња. Кои главно се користат за Pharmasave и храна индустриски, нашата компанија има PB / T19001-2016 / ISO9001: 2015 сертификација за управување со квалитет, нашите производи се храна одделение и помина FDA, ЕУ, LFGB, SGS сертификати и нашите производи се многу популарни во Австралија, Бразил, Канада, САД, Индија, Нов Зеланд, Мексико, Филипин итн. HDPE и ПЕТ Фармацевтски шишиња се користат за пакување на производи за здравствена заштита, исхрана, спортски додатоци, капсули, таблети и таблети итн. За да содржи различни видови на храна, како што се бонбони, колачиња, чоколади, ореви, путер од кикирики и зачини храна, итн. Наур пластични шишиња, исто така, може да се користи за посебна намена, како што се пакување часовник, маица, играчки, подароци, маица, играчки, подароци, Накит, канцелариски и електронски производи, исто така, обезбеди OEM услуга, како што се правење нови калапи и печатење логото како клиент дизајн искрено ви посакувам да соработувате со нас.
Б-150g шише калапи
Б-150g шише калапи
Б-150g шише калапи.
Формирањето F-450E
Формирањето F-450E
Формирањето F-450E.
Процес на производство B120M
Процес на производство B120M
Процес на производство B120M
Изберете друг јазик
Тековен јазик:Македонски