Голема големина 3.5L чиста, ПЕТ пластична тегла со капак на рачката

Голема големина 3.5L чиста, ПЕТ пластична тегла со капак на рачката

Брзи детали

Место на потекло: Гуангдонг, Кина

Име на бренд: Фуканг

Број на модел: F-3500A

Ракување со површини: Печатење на екранот

Тип на запечатување: ПОВРТНИК

Тип на пластика: ПЕТ

Материјал: пластика

Боја на шише: Транспарент

Капацитет: 3500ML

Големина: D160mm * H210mm

Место на потекло: Донггуан, Гуангдонг

Карактер: Е-ко-пријателски

Боја на капачето: по избор

Облик: цилиндар

Име: Голема големина 3,5L чиста PET пластична тегла со капак на рачката

Индустриска употреба: храна

2020/11/20
КОНТАКТИРАЈТЕ НЕ
Испрати ПРАВЕЕ СЕГА

Е-пошта:

cater@fukangjar.com

Телефон:

+86-13662972489
Додај коментар
АКО Имате повеќе прашања, пишете ни
Само кажете ни ги вашите барања, можеме да сториме повеќе отколку што можете да замислите.
Изберете друг јазик
English English Arabic Arabic German German Spanish Spanish French French Italian Italian Japanese Japanese Korean Korean Portuguese Portuguese Russian Russian Chinese (Simplified) Chinese (Simplified) Chinese (Traditional) Chinese (Traditional) Afrikaans Afrikaans Amharic Amharic Azerbaijani Azerbaijani Belarusian Belarusian Bulgarian Bulgarian Bengali Bengali Bosnian Bosnian Catalan Catalan Cebuano Cebuano Corsican Corsican Czech Czech Welsh Welsh Danish Danish Greek Greek Esperanto Esperanto Estonian Estonian Basque Basque Persian Persian Finnish Finnish Frisian Frisian Irish Irish Scots Gaelic Scots Gaelic Galician Galician Gujarati Gujarati Hausa Hausa Hawaiian Hawaiian Hindi Hindi Hmong Hmong Croatian Croatian Haitian Creole Haitian Creole Hungarian Hungarian Armenian Armenian Indonesian Indonesian Igbo Igbo Icelandic Icelandic Hebrew Hebrew Javanese Javanese Georgian Georgian Kazakh Kazakh Khmer Khmer Kannada Kannada Kurdish (Kurmanji) Kurdish (Kurmanji) Kyrgyz Kyrgyz Latin Latin Luxembourgish Luxembourgish Lao Lao Lithuanian Lithuanian Latvian Latvian Malagasy Malagasy Maori Maori Macedonian Macedonian Malayalam Malayalam Mongolian Mongolian Marathi Marathi Malay Malay Maltese Maltese Myanmar (Burmese) Myanmar (Burmese) Nepali Nepali Dutch Dutch Norwegian Norwegian Chichewa Chichewa Punjabi Punjabi Polish Polish Pashto Pashto Romanian Romanian Sindhi Sindhi Sinhala Sinhala Slovak Slovak Slovenian Slovenian Samoan Samoan Shona Shona Somali Somali Albanian Albanian Serbian Serbian Sesotho Sesotho Sundanese Sundanese Swedish Swedish Swahili Swahili Tamil Tamil Telugu Telugu Tajik Tajik Thai Thai Filipino Filipino Turkish Turkish Ukrainian Ukrainian Urdu Urdu Uzbek Uzbek Vietnamese Vietnamese Xhosa Xhosa Yiddish Yiddish Yoruba Yoruba Zulu Zulu
Тековен јазик:Macedonian