PRODUKTET
Ne jemi te specializuar në prodhimin dhe eksportimin e llojeve të ndryshme të shisheve PET dhe HDPE. të cilat përdoren kryesisht për farmaci dhe industri ushqimore, të gjitha materialet janë të nivelit ushqimor dhe kanë kaluar çertifikatat e FDA, EU 、 LFGB,
LEXO MË SHUMË
Kavanoz Ushqimi Plastik

Kavanoz Ushqimi Plastik

ShisheEnë plastike për erëzShishe plastike e ëmbëlProcesi i prodhimit të shisheve dhe kapakëve janë të ndryshëm, shishe PET duhet të prodhojë embrioni së pari, pastaj të përdorin teknologjinë e defektit për të prodhuar shishe, kapaku është vetëm një hap i injektuar.
Shishja e piperit

Shishja e piperit

Këto shishe të erëzave të zbrazëta janë zgjidhja ideale për ruajtjen dhe përdorimin e erëzave tuaja me shumicë, bimëve dhe fërkimeve të BBQ. Bërë nga polipropileni i qartë (PET) që është në përputhje me FDA, ne kemi shishe erëzash në dizajn dhe madhësi të ndryshme, si 2oz, 3oz, 4oz, 5oz, 6oz, 8oz, 10oz, 16oz, 32oz dhe t ai kapakët plastikë vijnë me vulë për vulë freskie dhe mbajini erëzat tuaja hermetike për një jetë më të gjatë. Logoja juaj mund të vendoset në shishe ose kapak duke shtypur, etiketuar ose embossing
Shishe e kujdesit shëndetësor PET

Shishe e kujdesit shëndetësor PET

Shishe për kujdesin shëndetësor të kafshëveprodhuesit e shisheve farmaceutikekavanoza spplement plastikeMos ngurroni të na kontaktoni!Ne jemi produkte plastike Fukang CO, LTD, ne kemi themeluar në vitin 2006 dhe ne kemi shumë përvojë eksportuese, ne mund t'ju ndihmojmë gjithçka për të importuar nga Kina, ne kemi fabrikën tonë, dhe ne mund të prodhojë 1500.000 copë çdo ditë.
Shishja e ilaçeve HDPE

Shishja e ilaçeve HDPE

Procesi i prodhimit të shisheve dhe kapakëve janë të ndryshëm, shishe PET duhet të prodhojë embrioni së pari, pastaj të përdorin teknologjinë e defektit për të prodhuar shishe, kapaku është vetëm një hap i injektuar.Mos ngurroni të na kontaktoni!
Përshtatur për ju
PSE NE
(1) Ngjyra e personalizuar: Ne mund të bëjmë çdo ngjyrë për shishet plastike në përputhje me numrin tuaj të ngjyrës pantone.
(2) Dizajni i personalizuar: Nëse e keni modelin tuaj, mirëpriteni të na dërgoni modelin ose modelin tuaj, ne mund ta bëjmë sipas kërkesave tuaja specifike.
(3) Logo / etiketë e personalizuar: Logoja juaj mund të vendoset në produktet tuaja me vulosje të nxehtë, shtypje të ekranit të mëndafshit, embossing, veshja UV, afishe ose film i tkurrjes.
(4) Mostër falas: Ne mund të sigurojmë shishe falas për ju për të provuar cilësinë.
RAST
Ushqime fshati Inc që kërkojnë kavanoz PET

Ushqime fshati Inc që kërkojnë kavanoz PET

Dongguan Fukang Produkte Plastike Co, Ltd. Themeluar në vitin 2009, të vendosura në Dongguan City, Guangdong, Kinë dhe mbuluar 9000 metra katrorë.Me 80 punonjës të kualifikuar, 20pcs injektuar makina dhe makina defekt. Ne jemi të specializuar në prodhim dhe eksport lloje të ndryshme të shishe manar dhe HDPE. Cilat janë përdorur kryesisht për farmacisë dhe ushqim industrial, kompania jonë ka kaluar GB / T19001-2016 / ISO9001: 2015 certifikimit të menaxhimit të cilësisë, produktet tona janë klasën e ushqimit dhe kanë kaluar FDA, BE, LFGB, certifikatat SGS dhe produktet tona janë shumë të njohura në Australia, Brazili, Kanadaja, Shtetet e Bashkuara, India, Zelanda e Re, Meksika, Filipinet etj Për të përmbajtur lloje të ndryshme të ushqimit, të tilla si karamele, cookies, çokollatë, arra, gjalpë badiava dhe erëza ushqim, etj. Shishe plastike mund të përdoren gjithashtu për një qëllim të veçantë, të tilla si shikimi i paketimit, t-shirt, lodra, dhurata, Bizhuteri, shkrimi dhe produkte elektronike Ne gjithashtu ofrojmë shërbimin OEM, të tilla si duke bërë molds të reja dhe logo shtypjen si dizajnim i klientit sinqerisht ju mirëpresim të bashkëpunoni me ne.
Konsumatori ynë në SHBA e porositi këtë kavanoz për paketimin e kripës së detit 5LB që nga viti 2004

Konsumatori ynë në SHBA e porositi këtë kavanoz për paketimin e kripës së detit 5LB që nga viti 2004

Dongguan Fukang Produkte Plastike Co, Ltd. Themeluar në vitin 2009, të vendosura në Dongguan City, Guangdong, Kinë dhe mbuluar 9000 metra katrorë.Me 80 punonjës të kualifikuar, 20pcs injektuar makina dhe makina defekt. Ne jemi të specializuar në prodhim dhe eksport lloje të ndryshme të shishe manar dhe HDPE. Cilat janë përdorur kryesisht për farmacisë dhe ushqim industrial, kompania jonë ka kaluar GB / T19001-2016 / ISO9001: 2015 certifikimit të menaxhimit të cilësisë, produktet tona janë klasën e ushqimit dhe kanë kaluar FDA, BE, LFGB, certifikatat SGS dhe produktet tona janë shumë të njohura në Australia, Brazili, Kanadaja, Shtetet e Bashkuara, India, Zelanda e Re, Meksika, Filipinet etj Për të përmbajtur lloje të ndryshme të ushqimit, të tilla si karamele, cookies, çokollatë, arra, gjalpë badiava dhe erëza ushqim, etj. Shishe plastike mund të përdoren gjithashtu për një qëllim të veçantë, të tilla si shikimi i paketimit, t-shirt, lodra, dhurata, Bizhuteri, shkrimi dhe produkte elektronike Ne gjithashtu ofrojmë shërbimin OEM, të tilla si duke bërë molds të reja dhe logo shtypjen si dizajnim i klientit sinqerisht ju mirëpresim të bashkëpunoni me ne.
Konsumatori ynë në SHBA e porositi këtë vazo për kokërr kafeje 150g

Konsumatori ynë në SHBA e porositi këtë vazo për kokërr kafeje 150g

Dongguan Fukang Produkte Plastike Co, Ltd. Themeluar në vitin 2009, të vendosura në Dongguan City, Guangdong, Kinë dhe mbuluar 9000 metra katrorë.Me 80 punonjës të kualifikuar, 20pcs injektuar makina dhe makina defekt. Ne jemi të specializuar në prodhim dhe eksport lloje të ndryshme të shishe manar dhe HDPE. Cilat janë përdorur kryesisht për farmacisë dhe ushqim industrial, kompania jonë ka kaluar GB / T19001-2016 / ISO9001: 2015 certifikimit të menaxhimit të cilësisë, produktet tona janë klasën e ushqimit dhe kanë kaluar FDA, BE, LFGB, certifikatat SGS dhe produktet tona janë shumë të njohura në Australia, Brazili, Kanadaja, Shtetet e Bashkuara, India, Zelanda e Re, Meksika, Filipinet etj Për të përmbajtur lloje të ndryshme të ushqimit, të tilla si karamele, cookies, çokollatë, arra, gjalpë badiava dhe erëza ushqim, etj. Shishe plastike mund të përdoren gjithashtu për një qëllim të veçantë, të tilla si shikimi i paketimit, t-shirt, lodra, dhurata, Bizhuteri, shkrimi dhe produkte elektronike Ne gjithashtu ofrojmë shërbimin OEM, të tilla si duke bërë molds të reja dhe logo shtypjen si dizajnim i klientit sinqerisht ju mirëpresim të bashkëpunoni me ne.
Dërgesa

Dërgesa

Dërgesa. Performanca e shkëlqyeshme e bën këtë produkt ideal për t'u përdorur me të gjitha llojet e projektorëve, veçanërisht me kërkesat në rritje të materialit me definicion të lartë.
21 vjet të përqëndrohet në shishe plastike
RRETH NESH
Dongguan Fukang Produkte Plastike Co, Ltd, themeluar në 1999, e vendosur në Guangdong, Kinë dhe e mbuluar 9000 metra katrorë. Ne jemi te specializuar në prodhimin dhe eksportimin e llojeve të ndryshme të shisheve PET dhe HDPE. të cilat përdoren kryesisht për farmaci dhe industri ushqimore, të gjitha materialet janë të klasës ushqimore dhe kanë kaluar çertifikatat e FDA, EU 、 LFGB, dhe produktet tona janë shumë të njohura në Australi, Brazil, Kanada, Shtetet e Bashkuara, Indi, Newsland, Meksikë, Filipine etj. ...
B GHNI N TO Prek me SHBA
Thjesht lini emailin ose numrin tuaj të telefonit në formën e kontaktit që të mund t'ju dërgojmë një vlerësim falas për gamën tonë të gjerë të dizenjove!
Zgjidhni një gjuhë tjetër
Gjuha aktuale:Shqip