PRODUKTET
Ne jemi te specializuar në prodhimin dhe eksportimin e llojeve të ndryshme të shisheve PET dhe HDPE. të cilat përdoren kryesisht për farmaci dhe industri ushqimore, të gjitha materialet janë të nivelit ushqimor dhe kanë kaluar çertifikatat e FDA, EU 、 LFGB,
LEXO MË SHUMË
Kavanoz Ushqimi Plastik

Kavanoz Ushqimi Plastik

Kavanoza plastike pa ushqim BPA është e shkëlqyeshme për kuzhinë, qilar ose përdorim shtëpiak për të ruajtur mallra të thata, erëza, arra, përpunoni gjalpë kikiriku, kafe, çokollatë, turshi dhe më shumë; ne kemi kavanozin në forma dhe madhësi të ndryshme, nga 10oz deri në 178oz, kapaku mund të jetë kapak vidhos plastik dhe kapak alumini dhe dizajni i gjerë i gojës për të nxjerrë lehtë produktet nga kavanoza, rregulloje logon mund të vendoset në kavanoz ose kapak me shtypje, etiketë ngjitëseje ose mbështjellës të tkurrjes.
2020/07/14
Shishja e piperit

Shishja e piperit

Këto shishe të erëzave të zbrazëta janë zgjidhja ideale për ruajtjen dhe përdorimin e erëzave tuaja me shumicë, bimëve dhe fërkimeve të BBQ. Bërë nga polipropileni i qartë (PET) që është në përputhje me FDA, ne kemi shishe erëzash në dizajn dhe madhësi të ndryshme, si 2oz, 3oz, 4oz, 5oz, 6oz, 8oz, 10oz, 16oz, 32oz dhe t ai kapakët plastikë vijnë me vulë për vulë freskie dhe mbajini erëzat tuaja hermetike për një jetë më të gjatë. Logoja juaj mund të vendoset në shishe ose kapak duke shtypur, etiketuar ose embossing
2020/07/14
Shishe e kujdesit shëndetësor PET

Shishe e kujdesit shëndetësor PET

Shishet plastike të kafshëve shtëpiake dhe shishet hdpe të ofruara me shtypje poshtë & ktheni kapakun rezistent ndaj fëmijëve dhe rreshtin e shkumës është ideal për kapsula CBD, pilula, vitamina ekstrakt kërpi, etj, kapaku mund të jetë kapak alumini, kapak rripi ose kapak vidhosje tradicionale, madhësia dhe ngjyra janë opsionale, nga 30cc, 60cc, 100cc, 120cc, 150cc, 175cc, 200cc, 225cc, 250cc, 300cc, 400cc, 500cc, 650cc, Shishja përmban një gojë të gjerë për mbushje dhe shpërndarje të lehtë, dhe Logoja juaj mund të vendoset në shishe ose kapak duke shtypur, etiketuar ose embossing
2020/07/14
Shishja e ilaçeve HDPE

Shishja e ilaçeve HDPE

Të cilat përdoren kryesisht për farmaci dhe industri ushqimore, të gjitha materialet janë të nivelit ushqimor dhe kanë kaluar çertifikatat e FDA, EU 、 LFGB, dhe produktet tona janë shumë të popullarizuara në Australi, Brazil, Kanada, Shtetet e Bashkuara, Indi, Newland, Meksikë, Filipine etj.
2020/07/28
Përshtatur për ju
PSE NE
(1) Ngjyra e personalizuar: Ne mund të bëjmë çdo ngjyrë për shishet plastike në përputhje me numrin tuaj të ngjyrës pantone.
(2) Dizajni i personalizuar: Nëse e keni modelin tuaj, mirëpriteni të na dërgoni modelin ose modelin tuaj, ne mund ta bëjmë sipas kërkesave tuaja specifike.
(3) Logo / etiketë e personalizuar: Logoja juaj mund të vendoset në produktet tuaja me vulosje të nxehtë, shtypje të ekranit të mëndafshit, embossing, veshja UV, afishe ose film i tkurrjes.
(4) Mostër falas: Ne mund të sigurojmë shishe falas për ju për të provuar cilësinë.
RAST
Dërgesa

Dërgesa

Dërgesa. Performanca e shkëlqyeshme e bën këtë produkt ideal për t'u përdorur me të gjitha llojet e projektorëve, veçanërisht me kërkesat në rritje të materialit me definicion të lartë.
2020/12/29
F500K

F500K

F500K
2020/11/04
Procesi i prodhimit B120M

Procesi i prodhimit B120M

Procesi i prodhimit B120M
2020/11/04
Konsumatori ynë në SHBA e porositi këtë vazo për kokërr kafeje 150g

Konsumatori ynë në SHBA e porositi këtë vazo për kokërr kafeje 150g

Kavanoza F450F për paketimin e 200 gr fasule kafeje, dhe logoja juaj mund të vendoset në kavanoz dhe kapak duke shtypur embossing, etiketë ose ngjitës, kjo do ta bëjë paketimin tuaj më tërheqës Fukang ka prodhuar shishe plastike për gati 20 vjet, kjo shishe katrore është një nga shishet tona të nxehta të shitjes, zakonisht përdoret për paketimin e produkteve ushqimore, të gjitha shishet tona plastike kanë kaluar çertifikimin e FDA. 150g, duket shumë bukur sapo etiketa e afisheve të vendoset në shishe. Ne gjithashtu sigurojmë shërbimin OEM, logoja juaj mund të vendoset në shishe dhe kapak duke shtypur, embossing ose etiketa afishe
2020/09/04
21 vjet të përqëndrohet në shishe plastike
RRETH NESH
Dongguan Fukang Produkte Plastike Co, Ltd, themeluar në 1999, e vendosur në Guangdong, Kinë dhe e mbuluar 9000 metra katrorë. Ne jemi te specializuar në prodhimin dhe eksportimin e llojeve të ndryshme të shisheve PET dhe HDPE. të cilat përdoren kryesisht për farmaci dhe industri ushqimore, të gjitha materialet janë të klasës ushqimore dhe kanë kaluar çertifikatat e FDA, EU 、 LFGB, dhe produktet tona janë shumë të njohura në Australi, Brazil, Kanada, Shtetet e Bashkuara, Indi, Newsland, Meksikë, Filipine etj. ...
B GHNI N TO Prek me SHBA
Thjesht lini emailin ose numrin tuaj të telefonit në formën e kontaktit që të mund t'ju dërgojmë një vlerësim falas për gamën tonë të gjerë të dizenjove!
Zgjidhni një gjuhë tjetër
Gjuha aktuale:Albanian