Rreth Nesh

shtëpi > Rreth Nesh

 • 20 vjet të përqëndrohet në shishe plastike
  RRETH NESH
  Dongguan Fukang Produkte Plastike Co, Ltd, themeluar në 1999, e vendosur në Guangdong, Kinë dhe e mbuluar 9000 metra katrorë. Ne jemi te specializuar në prodhimin dhe eksportimin e llojeve të ndryshme të PET dhe shisheve HDPE. të cilat përdoren kryesisht për farmaci dhe ushqim industrial, të gjitha materialet janë të klasës ushqimore dhe kanë kaluar çertifikatat e FDA, EU 、 LFGB, dhe produktet tona janë shumë të njohura në Australi, Brazil, Kanada, Shtetet e Bashkuara, Indi, Newsland, Meksikë, Filipine etj
  Shishet farmaceutike Hdpe dhe PET përdoren për paketimin e produkteve të kujdesit shëndetësor, ushqimin, suplementet sportive, kapsulat, pilulat dhe tabletat, etj.
  Shishet e ushqimit PET përdoren për të përmbajtur lloje të ndryshme të ushqimit, të tilla si karamele, biskota, çokollatë, arra, gjalpë kikiriku dhe erëza, etj.
  Shishet tona plastike mund të përdoren gjithashtu për një qëllim të veçantë, të tilla si ora e paketimit, bluza, lodra, dhurata, bizhuteri, shkrimi dhe produkte elektronike.
  Ne gjithashtu ofrojmë shërbim OEM, të tilla si krijimi i formave të reja dhe shtypja e logos si dizajni i klientit
  Ne ju mirëpresim sinqerisht të bashkëpunoni me ne
 • NA KONTAKTONI
  Merrni mostrën falas
  Ne mund të furnizojmë shishe falas për ju për të provuar cilësinë.
  • Emri i Kompanise:
   Dongguan Fukang Plastic Products Co., Ltd.
  • mbiemër:
   Ms. Clair Kuang
  • vend:
   China
  • Email:
  • telefon:
   +86-13662972489
KONTAKT TJETER
NESE KENI M M SHUM PYETJE, SHKRUANI NE
Thjesht na tregoni kërkesat tuaja, ne mund të bëjmë më shumë sesa mund të imagjinoni.