Kavanoz me erëza plastike

Shishja e piperit
Shishja e piperit
Këto shishe të erëzave të zbrazëta janë zgjidhja ideale për ruajtjen dhe përdorimin e erëzave tuaja me shumicë, bimëve dhe fërkimeve të BBQ. Bërë nga polipropileni i qartë (PET) që është në përputhje me FDA, ne kemi shishe erëzash në dizajn dhe madhësi të ndryshme, si 2oz, 3oz, 4oz, 5oz, 6oz, 8oz, 10oz, 16oz, 32oz dhe t ai kapakët plastikë vijnë me vulë për vulë freskie dhe mbajini erëzat tuaja hermetike për një jetë më të gjatë. Logoja juaj mund të vendoset në shishe ose kapak duke shtypur, etiketuar ose embossing
2020/07/14
500ML Shishe plastike lëkundëse erëzash për pluhur kerri 1 blerës
500ML Shishe plastike lëkundëse erëzash për pluhur kerri 1 blerës
Detaje të Shpejta Lloji: Shishet e magazinimit & Kavanoza Ademinat Stilet e kontejnerit: Mbulesa Paketimi: > 10 Kapaciteti: 0.5-1L, 500ml Madhësia: S Përdorimi: Erëza Materiali: Plastikë Lloji i plastikës: PP Tipar: i qëndrueshëm Vendi i Origjinës: Guangdong, China Emri i markës: FUKANG Numri i modelit: F-500L Madhësia: L80mm * W70mm * H127mm Ngjyra e shishes: transparente Ngjyra e kapakut: opsionale Kapaku: kapaku i fluturave Forma: E veçantë Shërbimi i logos: shtypje në ekran, etiketë ngjitëse, embossing Certifikata: FDA vendndodhja: Australia, Sudani, Meksika, Brazili, SHBA Shembull: falas
2020/10/27
Ushqim plastik me erëza shishe plastike 900cc për letër
Ushqim plastik me erëza shishe plastike 900cc për letër
Detaje të Shpejta Materiali bazë: PET Materiali i jakës: Shishe plastike PET Përdorni: Pluhur të lirshëm Materiali i kapakut: Plastikë Vendi i Origjinës: Guangdong, China Numri i modelit: Shakerët e erëzave F-900E Emri i markës: Shakerët e erëzave Fukang Lloji i plastikës: PET Madhësia: L89 * W70 ** H178mm Ngjyra e shishes: Transparente Ngjyra e kapakut: Me porosi Cilësia: Standard ndërkombëtar Madhësia e qafës: 62 mm Pesha e kavanozit: 63 gram Pesha e kapakut: 9 gram Lloji: shakerët e erëzave Certifikata: QS & FDA Shërbimi: OEM / ODM Materiali i trupit: Plastikë
2020/10/27
Shishe shisheker speci kripë të palosshme 100ml, kavanoz pluhuri shishe proteina shaker
Shishe shisheker speci kripë të palosshme 100ml, kavanoz pluhuri shishe proteina shaker
Detaje të Shpejta Lloji: Barishte & Mjetet e Erëzave Barishte & Llojet e Veglave të Erëzave: Erëzat & Shakerët e specave Materiali: Plastikë Lloji i plastikës: PP Certifikimi: CE / EU, LFGB, Sgs, FDA Tipar: i qëndrueshëm Vendi i Origjinës: Guangdong, China Emri i markës: FUKANG Numri i Modelit: F-100A Ngjyra e kavanozit: transparente Madhësia: L44 * W44 * H73mm Kapaciteti: 100ml Lloji i vulosjes: Shaker i palosshëm Karakteri: Pa BPA Përdorimi: paketim pluhur kripë piper Certifikata: FDA Logo: etiketë afishe, shtypje në ekran mëndafshi Shembull: falas LLOJI: prodhues
2020/10/27
Kavanoza me erëza plastike me shumicë 500ml / grade ushqimore me enë
Kavanoza me erëza plastike me shumicë 500ml / grade ushqimore me enë
Detaje të Shpejta Lloji: Shishet e magazinimit & Kavanoza Përdorimi: Erëza Materiali: Plastikë Lloji i plastikës: PET Tipar: i qëndrueshëm, i palosshëm, i pajisur Vendi i Origjinës: Guangdong, China Emri i markës: Fukang Numri i Modelit: F-500I Emri i produktit: Kavanoz me erëza F-500I Përdorimi: Enë erëzash Ngjyra: Ngjyra e personalizuar Forma: Sheshi Kapaciteti: 500ml Kapaku: Shaker Logo: Logo e personalizuar Madhësia: 84 * 84 * 94 mm Pesha: 36g Certifikimi: FDA SGS Iso
2020/10/27
Enë ruajtëse erëzash plastike drejtkëndëshe 32 ozë me kapakun e shakerit 3 blerës
Enë ruajtëse erëzash plastike drejtkëndëshe 32 ozë me kapakun e shakerit 3 blerës
Detaje të Shpejta Lloji: Shishet e magazinimit & Kavanoza Ademinat Stilet e kontejnerit: Mbuloni me vrimë Paketimi: > 10 Kapaciteti: 1-2L Madhësia: M Përdorimi: Erëza Materiali: Plastikë Tipar: Qëndrueshëm, pa BPA Vendi i Origjinës: Guangdong, China Emri i markës: FUKANG Numri i Modelit: F1027A Zbatimi: Paketimi i erëzave Ngjyra e kontejnerit: shishe transparente Vëllimi: 32 OZ Ngjyra e kapakut: opsionale MOQ: 5000 copë Shtypja e logos: Ngjitëse e personalizuar Certifikimi: FDA i Miratuar vendndodhja: SHBA Shembull: Jepet falas
2020/10/27
Shishe plastike me majë rrobash për pluhur Erëza 500 gramë 4 blerës
Shishe plastike me majë rrobash për pluhur Erëza 500 gramë 4 blerës
Detaje të Shpejta Përdorimi industrial: Erëz Vendi i Origjinës: Guangdong, China Emri i markës: FUKANG Numri i modelit: F-1100C Trajtimi i sipërfaqes: Shtypja e ekranit Materiali bazë: PET Materiali i trupit: PET Materiali i jakës: PET Lloji i vulosjes: Shoshitje dhe rrokullisje e sipërme e kavanozave me erëza të mëdha plastike 1 litër Lloji i plastikës: PET Ngjyra e kavanozës së erëzave: transparente Ngjyra e kapakut: jeshile, blu, e verdhë. portokalli, e bardhe, e zeze Madhësia: L92mm * W78mm * H205mm Kapaciteti: 500 gramë Certifikata: FDA / BE Shërbimi i logos: shtypje në ekran, etiketë ngjitëse, embossing Përdorimi: mbajtëse erëzash stili: fabrika vendndodhja: Mid-lindje / Lesoto / Brazil / Amerikë / Austri / Maldive / Hollandë / Paraguai mostër: falas
2020/10/27
Bimë plastike boshe dhe vegla erëzash kavanoza plastike me erëza shishja e shakerit të specave
Bimë plastike boshe dhe vegla erëzash kavanoza plastike me erëza shishja e shakerit të specave
Detaje të Shpejta Materiali bazë: PET Materiali i jakës: Shishe plastike PET Përdorni: Pluhur të lirshëm Materiali i kapakut: Plastikë Vendi i origjinës: Kinë Numri i Modelit: F-070B Emri i markës: OEM Lloji i plastikës: PET Madhësia: Dia46mm * H56mm Kapaciteti: 70ml Ngjyra e shishes: transparente Ngjyra e kapakut: me porosi Karakteri: klasa e ushqimit Lloji: Shishe plastike me erëza PET Shërbimi: OEM / ODM Forma: Shape e rrumbullakët Materiali: PET Shitje me PET
2020/10/27
200gr shishe plastike me erëza për ushqime me pluhur, 200ml paketim kavanoz me erëza me kapak shaker
200gr shishe plastike me erëza për ushqime me pluhur, 200ml paketim kavanoz me erëza me kapak shaker
Detaje të Shpejta Lloji: Barishte & Mjetet e Erëzave Barishte & Llojet e Veglave të Erëzave: Erëzat & Grirëset e arrave Materiali: Plastikë Lloji i plastikës: PET Certifikimi: CE / EU, LFGB, Sgs, FDA Tipar: i qëndrueshëm Vendi i Origjinës: Guangdong, China Emri i markës: FUKANG Numri i Modelit: F-196A Ngjyra e kavanozës së erëzave: transparente Madhësia: DIA46mm * H94mm Cilësia: standard ndërkombëtar Kapaciteti: 200ml Certifikata: FDA Lloji i vulosjes: kapaku i kthesës Logo: shtypje në ekran, etiketë ngjitëse Teknika: fryrja e mykut Përdorimi: Mulli i kripës me erëza në kuzhinë Shembull: falas
2020/10/27
100ml shishe plastike me erëza / kripë / piper
100ml shishe plastike me erëza / kripë / piper
Detaje të Shpejta Lloji: Barishte & Mjetet e Erëzave Barishte & Llojet e Veglave të Erëzave: Erëzat & Shakerët e specave Materiali: Plastikë Lloji i plastikës: PET Certifikimi: CE / EU, Sgs, FDA Tipar: i qëndrueshëm, i pajisur Vendi i origjinës: Kinë Emri i markës: Fukang Numri i modelit: F-100C Përdorimi: Mulli i kripës me erëza në kuzhinë Ngjyra: transparente Madhësia: Madhësia e Përshtatur MOQ: 3000 copë Forma: e rrumbullakët Emri i produktit: F-100C Kapaciteti: 100ml Kapakët: kapak rrokullisje / kapak shaker Shembull: mostër falas Të tjera: OEM / ODM
2020/10/27
Pastroni kontejnerin e piperit të kavanozit me aromë plastike PET me flip kapak 1 blerës
Pastroni kontejnerin e piperit të kavanozit me aromë plastike PET me flip kapak 1 blerës
Detaje të Shpejta Lloji: Barishte & Mjetet e Erëzave Barishte & Llojet e Veglave të Erëzave: Erëzat & Shakerët e specave Materiali: Plastik, Trup Kavanozi PET + Kapak PP Karakteristikë: E qëndrueshme Vendi i Origjinës: Guangdong, China Emri i markës: Fukang Numri i Modelit: F-265A Madhësia: Dia56mm * H119mm Kapaciteti: 265ml Colo r: Ngjyra e personalizuar Përdorimi: Ushqim Forma: Shape e rrumbullakët Certifikimi: FDA MOQ: 5000 copë Emri i produktit: Kapak vidhos Zbatimi: erëz, ushqim
2020/10/27
Kavanoz me erëza 225ml me shumicë, kavanoz paketimi piper djegës kripë
Kavanoz me erëza 225ml me shumicë, kavanoz paketimi piper djegës kripë
225ml kavanoza me erëza me shumicë, kavanoz paketimi piper djegës kripë
2020/10/09
Zgjidhni një gjuhë tjetër
Gjuha aktuale:Albanian