Shishe e kujdesit shëndetësor PET

Shishe e kujdesit shëndetësor PET

Shishet plastike të kafshëve shtëpiake dhe shishet hdpe të ofruara me shtypje poshtë & ktheni kapakun rezistent ndaj fëmijëve dhe rreshtin e shkumës është ideal për kapsula CBD, pilula, vitamina ekstrakt kërpi, etj, kapaku mund të jetë kapak alumini, kapak rripi ose kapak vidhosje tradicionale, madhësia dhe ngjyra janë opsionale, nga 30cc, 60cc, 100cc, 120cc, 150cc, 175cc, 200cc, 225cc, 250cc, 300cc, 400cc, 500cc, 650cc, Shishja përmban një gojë të gjerë për mbushje dhe shpërndarje të lehtë, dhe Logoja juaj mund të vendoset në shishe ose kapak duke shtypur, etiketuar ose embossing

2020/07/14
NA KONTAKTONI
Dërgoni kërkesë tani

telefon:

+86-13662972489
Shtoni një koment

NESE KENI M M SHUM PYETJE, SHKRUANI NE

Thjesht na tregoni kërkesat tuaja, ne mund të bëjmë më shumë sesa mund të imagjinoni.

Zgjidhni një gjuhë tjetër
English English Arabic Arabic German German Spanish Spanish French French Italian Italian Japanese Japanese Korean Korean Portuguese Portuguese Russian Russian Chinese (Simplified) Chinese (Simplified) Chinese (Traditional) Chinese (Traditional) Afrikaans Afrikaans Amharic Amharic Azerbaijani Azerbaijani Belarusian Belarusian Bulgarian Bulgarian Bengali Bengali Bosnian Bosnian Catalan Catalan Cebuano Cebuano Corsican Corsican Czech Czech Welsh Welsh Danish Danish Greek Greek Esperanto Esperanto Estonian Estonian Basque Basque Persian Persian Finnish Finnish Frisian Frisian Irish Irish Scots Gaelic Scots Gaelic Galician Galician Gujarati Gujarati Hausa Hausa Hawaiian Hawaiian Hindi Hindi Hmong Hmong Croatian Croatian Haitian Creole Haitian Creole Hungarian Hungarian Armenian Armenian Indonesian Indonesian Igbo Igbo Icelandic Icelandic Hebrew Hebrew Javanese Javanese Georgian Georgian Kazakh Kazakh Khmer Khmer Kannada Kannada Kurdish (Kurmanji) Kurdish (Kurmanji) Kyrgyz Kyrgyz Latin Latin Luxembourgish Luxembourgish Lao Lao Lithuanian Lithuanian Latvian Latvian Malagasy Malagasy Maori Maori Macedonian Macedonian Malayalam Malayalam Mongolian Mongolian Marathi Marathi Malay Malay Maltese Maltese Myanmar (Burmese) Myanmar (Burmese) Nepali Nepali Dutch Dutch Norwegian Norwegian Chichewa Chichewa Punjabi Punjabi Polish Polish Pashto Pashto Romanian Romanian Sindhi Sindhi Sinhala Sinhala Slovak Slovak Slovenian Slovenian Samoan Samoan Shona Shona Somali Somali Albanian Albanian Serbian Serbian Sesotho Sesotho Sundanese Sundanese Swedish Swedish Swahili Swahili Tamil Tamil Telugu Telugu Tajik Tajik Thai Thai Filipino Filipino Turkish Turkish Ukrainian Ukrainian Urdu Urdu Uzbek Uzbek Vietnamese Vietnamese Xhosa Xhosa Yiddish Yiddish Yoruba Yoruba Zulu Zulu
Gjuha aktuale:Albanian