Konsumatori ynë në SHBA e porositi këtë vazo për kokërr kafeje 150g

Konsumatori ynë në SHBA e porositi këtë vazo për kokërr kafeje 150g

Kavanoza F450F për paketimin e 200 gr fasule kafeje, dhe logoja juaj mund të vendoset në kavanoz dhe kapak duke shtypur embossing, etiketë ose ngjitës, kjo do ta bëjë paketimin tuaj më tërheqës

Fukang ka prodhuar shishe plastike për gati 20 vjet, kjo shishe katrore është një nga shishet tona të nxehta të shitjes, zakonisht përdoret për paketimin e produkteve ushqimore, të gjitha shishet tona plastike kanë kaluar çertifikimin e FDA. 150g, duket shumë bukur sapo etiketa e afisheve të vendoset në shishe. Ne gjithashtu sigurojmë shërbimin OEM, logoja juaj mund të vendoset në shishe dhe kapak duke shtypur, embossing ose etiketa afishe


2020/09/04
NA KONTAKTONI
Dërgoni kërkesë tani

telefon:

+86-13662972489
Shtoni një koment
NESE KENI M M SHUM PYETJE, SHKRUANI NE
Thjesht na tregoni kërkesat tuaja, ne mund të bëjmë më shumë sesa mund të imagjinoni.
Zgjidhni një gjuhë tjetër
English English Arabic Arabic German German Spanish Spanish French French Italian Italian Japanese Japanese Korean Korean Portuguese Portuguese Russian Russian Chinese (Simplified) Chinese (Simplified) Chinese (Traditional) Chinese (Traditional) Afrikaans Afrikaans Amharic Amharic Azerbaijani Azerbaijani Belarusian Belarusian Bulgarian Bulgarian Bengali Bengali Bosnian Bosnian Catalan Catalan Cebuano Cebuano Corsican Corsican Czech Czech Welsh Welsh Danish Danish Greek Greek Esperanto Esperanto Estonian Estonian Basque Basque Persian Persian Finnish Finnish Frisian Frisian Irish Irish Scots Gaelic Scots Gaelic Galician Galician Gujarati Gujarati Hausa Hausa Hawaiian Hawaiian Hindi Hindi Hmong Hmong Croatian Croatian Haitian Creole Haitian Creole Hungarian Hungarian Armenian Armenian Indonesian Indonesian Igbo Igbo Icelandic Icelandic Hebrew Hebrew Javanese Javanese Georgian Georgian Kazakh Kazakh Khmer Khmer Kannada Kannada Kurdish (Kurmanji) Kurdish (Kurmanji) Kyrgyz Kyrgyz Latin Latin Luxembourgish Luxembourgish Lao Lao Lithuanian Lithuanian Latvian Latvian Malagasy Malagasy Maori Maori Macedonian Macedonian Malayalam Malayalam Mongolian Mongolian Marathi Marathi Malay Malay Maltese Maltese Myanmar (Burmese) Myanmar (Burmese) Nepali Nepali Dutch Dutch Norwegian Norwegian Chichewa Chichewa Punjabi Punjabi Polish Polish Pashto Pashto Romanian Romanian Sindhi Sindhi Sinhala Sinhala Slovak Slovak Slovenian Slovenian Samoan Samoan Shona Shona Somali Somali Albanian Albanian Serbian Serbian Sesotho Sesotho Sundanese Sundanese Swedish Swedish Swahili Swahili Tamil Tamil Telugu Telugu Tajik Tajik Thai Thai Filipino Filipino Turkish Turkish Ukrainian Ukrainian Urdu Urdu Uzbek Uzbek Vietnamese Vietnamese Xhosa Xhosa Yiddish Yiddish Yoruba Yoruba Zulu Zulu
Gjuha aktuale:Albanian