Konsumatori ynë në SHBA e porositi këtë kavanoz për paketimin e kripës së detit 5LB që nga viti 2004

Konsumatori ynë në SHBA e porositi këtë kavanoz për paketimin e kripës së detit 5LB që nga viti 2004

Ky kavanoz plastik përdoret për paketimin e kripës së detit 5LB, dhe logoja juaj mund të vendoset në kavanoz dhe kapak duke shtypur embossing, etiketë afishe ose shtypje, kjo do ta bëjë paketimin tuaj më të zbukuruar

Fukang ka prodhuar kavanoz plastik për gati 20 vjet, kavanoza e gjerë me kafshë shtëpiake është një lloj i kavanozave të nxehtë të shitur, zakonisht përdoret për paketimin e produkteve ushqimore, produkteve elektrike ose dhuratave, të gjithë kavanozët tanë plastikë kanë kaluar çertifikimin e FDA një nga klientët tanë në SHBA urdhëroi këtë kavanoz për paketimin e kripës së detit 5LB që nga viti 2004, jam i sigurt që do të bashkëpunojmë për më shumë projekte të tjera të paketimit të kavanozit plastik. ne gjithashtu sigurojmë shërbimin OEM, logoja juaj mund të vendoset në kavanoz dhe kapak duke shtypur, embossing ose ngjitës etiketat

2020/09/04
NA KONTAKTONI
Dërgoni kërkesë tani

telefon:

+86-13662972489
Shtoni një koment
NESE KENI ME SHUME PYETJE, SHKRUANI NE
Thjesht na tregoni kërkesat tuaja, ne mund të bëjmë më shumë sesa mund të imagjinoni.
Zgjidhni një gjuhë tjetër
English English Arabic Arabic German German Spanish Spanish French French Italian Italian Japanese Japanese Korean Korean Portuguese Portuguese Russian Russian Chinese (Simplified) Chinese (Simplified) Chinese (Traditional) Chinese (Traditional) Afrikaans Afrikaans Amharic Amharic Azerbaijani Azerbaijani Belarusian Belarusian Bulgarian Bulgarian Bengali Bengali Bosnian Bosnian Catalan Catalan Cebuano Cebuano Corsican Corsican Czech Czech Welsh Welsh Danish Danish Greek Greek Esperanto Esperanto Estonian Estonian Basque Basque Persian Persian Finnish Finnish Frisian Frisian Irish Irish Scots Gaelic Scots Gaelic Galician Galician Gujarati Gujarati Hausa Hausa Hawaiian Hawaiian Hindi Hindi Hmong Hmong Croatian Croatian Haitian Creole Haitian Creole Hungarian Hungarian Armenian Armenian Indonesian Indonesian Igbo Igbo Icelandic Icelandic Hebrew Hebrew Javanese Javanese Georgian Georgian Kazakh Kazakh Khmer Khmer Kannada Kannada Kurdish (Kurmanji) Kurdish (Kurmanji) Kyrgyz Kyrgyz Latin Latin Luxembourgish Luxembourgish Lao Lao Lithuanian Lithuanian Latvian Latvian Malagasy Malagasy Maori Maori Macedonian Macedonian Malayalam Malayalam Mongolian Mongolian Marathi Marathi Malay Malay Maltese Maltese Myanmar (Burmese) Myanmar (Burmese) Nepali Nepali Dutch Dutch Norwegian Norwegian Chichewa Chichewa Punjabi Punjabi Polish Polish Pashto Pashto Romanian Romanian Sindhi Sindhi Sinhala Sinhala Slovak Slovak Slovenian Slovenian Samoan Samoan Shona Shona Somali Somali Albanian Albanian Serbian Serbian Sesotho Sesotho Sundanese Sundanese Swedish Swedish Swahili Swahili Tamil Tamil Telugu Telugu Tajik Tajik Thai Thai Filipino Filipino Turkish Turkish Ukrainian Ukrainian Urdu Urdu Uzbek Uzbek Vietnamese Vietnamese Xhosa Xhosa Yiddish Yiddish Yoruba Yoruba Zulu Zulu
Gjuha aktuale:Albanian